ANA SAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLER EVDEN EVE NAKLİYAT YÜK BİLDİRİM FORMU ARAÇ GALERİSİ BİZE ULAŞIN
Evden Eve Nakliyat işi bir tecrübe ve güven işidir. Bu sebeple evden eve nakliye işlemi gerçekleştirilmeden önce eşyaların durumu incelenir ve müşteriye taşıma bedeli iletilir. Özbakırköy Nakliyat güvencesinde taşıma günü yapılması gerekenler ise şunlardır...

1- İlk olarak sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Bütün mobilyalarınız battaniye ve iplerle sarılarak paketlenir. Bütün mobilyalar ambalajlı olarak araca yüklenir. Taşınılacak yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılır. Eşyalar yerleşmesi gereken odalarınıza koyulduktan sonra üzerlerindeki ip sökülerek battaniyeler alınır.

2- Buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve bombeli camlı vitrinleriniz kartonlara sarılmak ile birlikte iple bağlanır.

3- Yatak odası gardropları demonte ettikten sonra kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile kamyonda çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır. Gidilecek yeni evde tekrar mobilyaların montajı yapılır.

4- Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar hava kabarcıklı naylonlara sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir. Mobilyalarınız yeni evinizde yerleşince tekrar yerlerine konulur. Bu aşamadan sonra size vitrin içindeki eşyalarınızı kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz kalacaktır.


5- Televizyon, video, müzik seti gibi kolaylıkla zarar görebilecek elektronik cihazlarınız önce battaniyelere sarılıp, sonra muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilmek üzere iple bağlanır.

6- Evinizin vazgeçilmezi Çiçekleriniz ise büyüklüklerine göre koli ve fıçılara yerleştirilir.

7- Taşınmadan dolayı herhangi bir hasar olması halinde tamir edilebilirse tamir; tamiri mümkün değilse bulunabilen bir şey olması kaydı ile yenisini alıp müşteriye teslim ediyoruz.

8- Tüm personelimiz SSK'lı ve bordroludur.

9-Ev eşyalarınız sizin için ne kadar önemliyse bizim için de o kadar önemlidir. Mobilya ambalajlama işlemleri tecrübeli elamanlar tarafından yapılmaktadır. Ev eşyalarınız havalı naylonlara yerleştirilir ve hiç bir zarar görmeyecek şekilde ambalajlama işlemi yapılır. Mobilyalarınızın tecrübeli marangozlarımız tarafından montaj ve demontajı yapılır.   

 
EVDEN EVE NAKLİYAT DEPOLAMA PAKETLEME & AMBALAJLAMA OFİS BÜRO TAŞIMACILIĞI ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT KURUMSAL TAŞIMACILIK REFERANSLARIMIZ ARAÇLARIMIZ İRTİBAT & İLETİŞİM
Haberler::..
Özbakırköy Nakliyat Haberler

Özbakırköy Nakliyat hızlı, güvenli taşıma ve zamanında teslimatları ile müşterilerinin talep ve beklentilerini tam olarak karşılayarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayan lider kuruluş olmaktır.  |Devam »

Özbakırköy Nakliyat Haberler

Her müşterisini is ortağı olarak kabul eden Özbakırköy Nakliyat, sürekli gelişmeye dayalı kalite yönetimi anlayışıyla müşterilerine hatasız hizmet sunmayı temel görevi sayar.  |Devam »

Özbakırköy Nakliyat Haberler
Web Sitemiz Yayında !..
Bizimle ilgili dilek ve önerilerinizi iletişim sayfamızda bulunan formu doldurarak iletebilirsiniz.  |Devam »

Yetki Belgelerimiz ::..

 
Şehirlerarası Km Hesaplama ::..

 


 

  Anasayfa | Evden Eve Nakliyat | Kurumsal Nakliyat | İletişim -
 
Copyright 2009 © - Özbakırköy nakliyat